Welcome to NH Studioz

Action Jackson

NH Studioz > News

Its’s a hattrick for NH Studioz! Action Jackson, 3rd consecutive film that NH Studioz have acquired in this month!

We all know about the ongoing pandemic that has crippled the show world and has got everyone and everything on their feet. But, guys let us not lose hope and let us see the positive side of things. We all are getting to spend time like never-before with our family! In such a scenario, trust ‘NH Studioz’ to act as a catalyst in binding the family together, with a film that has romance, emotions, drama and … action! In short, we are talking about the hit film Action Jackson!

Starring the ever-bankable Ajay Devgn at his all-time career best, this film went onto add yet another feather in his cap! Ably supported by the stunning Sonakshi Sinha, this film had all the ingredients required for a Box-Office blockbuster. On the other hand, Yami Gautam and Kunaal Roy Kapur also displayed their acting prowess in this film that had its musical score composed by the extremely versatile Himesh Reshammiya.

The film revolves around Vishi, who happens to be a small-time crook who doesn’t think twice before doing anything for the sake of money. As love would have it, he falls head over heels for Khushi. One day Vishi gets beaten up by goons and is left to die. After a while, it gets revealed that the one who got beaten up wasn’t Vishi, but his lookalike Jai! What happens after that, is a series of events that is full of high voltage drama, emotions and action, whereby the film’s name gets derived- Action Jackson! And who better than ‘NH Studioz’ to bring to you a film that will redefine the magic of cinematic pleasure!

Just a reminder that, with an intent to introduce itself from business to consumer, with a strong domestic network and expertise ‘NH Studioz’ has successfully released 7 movies in 5000+ screens only in India.

E Sigaraya Geçiş Rehberiniz - Başarılı Olmak

E Sigaraya Geçiş Rehberiniz - Başarılı Olmak

Sigaradan Elektronik sigaraya Geçiş Rehberiniz Ayrıca Başarılı Olmak

Birçok insan sigarayı bırakmak ister, ancak bunu söylemenin yapmaktan daha kolay olduğunu keşfetti. Sigara içenlerin çoğu geçmişte bu alışkanlığı bırakmaya çalışmış ve başarılı bir şekilde bırakmadan önce belki de birçok kez başarısız olmuştur. Tütün ürünlerinden vazgeçmek ama yine de rutinin tadını çıkarmak istiyorsanız veya nikotin bırakmadan duman ve katrandan uzaklaşmak istiyorsanız, e-sigara geçişi kolaylaştırabilir. Tabii ki, esigaraya başlamanın sonunda sigarayı tamamen bırakacağınız anlamına geleceğinin garantisi yok, ancak sayısız kişi size bunun kesinlikle onlara yardımcı olduğunu söyleyecektir ve biraz bilgi ve birkaç ipucu ile size yardımcı olabilir, fazla.

Sigaradan elektronik sigaraya geçiş

Ecigs'in sigarayı bırakmanıza yardımcı olup olmayacağı konusundaki tartışmalar sürüyor. Bununla birlikte, esigaranın insanları tütün sigaralarından uzaklaştırmada başarılı olabileceğine dair artan kanıtlar var. Sigarayı e-sigara gibi bir alternatifle değiştiren kişiler, bırakmayanlara göre sigarayı bırakmada daha başarılı olabilirler. E Sigara deneyimi, geleneksel sigara içme deneyimine çok benzer, bu da birçok insan için uzun süredir devam eden bir alışkanlıktan vazgeçmeyi kolaylaştırır.

Elektronik sigara konusunda yeniyseniz, değiştirmenin zorlukları olmadan olmadığını göreceksiniz. Yeni bir ürün ve tanıdık olmayan bir ekipman seçeceksiniz ve e sigara eyleminin kendisi sigara içmekten biraz farklıdır, ancak bu zorlukların üstesinden kolayca gelinir. Kısa sürede bir profesyonel gibi elektronik sigara içmeye başlayacaksınız - ve hepsinden iyisi, sağlığınıza tartışmasız biçimde zararlı bir alışkanlığı geride bırakacaksınız.

Doğru buharı seçmek
 

Yeni başlayanlar için elektronik sigara söz konusu olduğunda savaşın yarısı, doğru e sigara sigarasını bulmaktır. İşte birkaç işaret.


Yeni vape'inizden en iyi şekilde yararlanın

Başlangıç ​​için iyi bir vaping cihazı seçtikten ve cazip e-sıvı seçeneklerine sahip olduktan sonra, vapinge başlama zamanı. İşte sigarayı bırakmanıza ve yeni aktivitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

Her şeyden önce sabırlı olun. Sigaradan vapinge geçmek büyük bir değişiklik ve nasıl düzgün bir şekilde vape yapılacağını öğrenmek bir gecede olmayacak. Acele etmeyin, yeni şeyler deneyin ve deneyimin tadını çıkarın. Sizin için neyin işe yaradığını bulduğunuzda, vapingin sigara içmek kadar tatmin edici ve keyifli olabileceğini çabucak keşfedeceksiniz.


https://www.smokesigaraniztr.com/