Welcome to NH Studioz

Google for India uses an iconic clip from NH Studioz

NH Studioz > News

Google for INDIA launches new video creation feature; Recreates an iconic clip from NH Studioz YouTube channel

November 18, 2021; Mumbai: At the annual Google for India 2021 event today, Google announced a number of features to make technology seamless and fun for users. Satya Raghavan, Director of Content Partnerships for YouTube India introduced a feature on YouTube that will now allow users to create videos directly from YouTube channels with movies and songs. Raghavan demonstrated this feature by reliving his favorite scene from Sholay which is available on NH Studioz YouTube channel. Users can now simply click on the create button below the videos on NH Studioz YouTube channel and re-create the clip with their own voiceover.
NH Studioz, which owns the rights for over 2000 Bollywood movies has made available its content on their YouTube channel for its subscribers. Over 250 classic full-length movies and thousands of movie clips and songs will give movie lovers a wide range of options to choose from to create videos using the new YouTube feature. Shreyans Hirawat, Director of NH Studioz said, “The short video format across platforms has brought a new wave of video creators who entertain and educate billions of people around the world. We congratulate YouTube India on the roaring success of short-format videos and are happy to make our content available for its users to create videos. We have one of the largest movie libraries in India with hundreds of cult classics and we upload iconic scenes from these movies on our YouTube channel. With this new feature, we look forward to our subscribers creating their version of movie scenes on the fly”.
NH Studioz YouTube channel has over 10 million subscribers and more than 10,000 videos with over 4 billion views and counting. To ensure that subscribers can make the most of it from this new YouTube feature, NH Studioz will be uploading a wide variety of classic movie dialogues and scenes on its channel soon.E Sigaraya Geçiş Rehberiniz - Başarılı Olmak

E Sigaraya Geçiş Rehberiniz - Başarılı Olmak

Sigaradan Elektronik sigaraya Geçiş Rehberiniz Ayrıca Başarılı Olmak

Birçok insan sigarayı bırakmak ister, ancak bunu söylemenin yapmaktan daha kolay olduğunu keşfetti. Sigara içenlerin çoğu geçmişte bu alışkanlığı bırakmaya çalışmış ve başarılı bir şekilde bırakmadan önce belki de birçok kez başarısız olmuştur. Tütün ürünlerinden vazgeçmek ama yine de rutinin tadını çıkarmak istiyorsanız veya nikotin bırakmadan duman ve katrandan uzaklaşmak istiyorsanız, e-sigara geçişi kolaylaştırabilir. Tabii ki, esigaraya başlamanın sonunda sigarayı tamamen bırakacağınız anlamına geleceğinin garantisi yok, ancak sayısız kişi size bunun kesinlikle onlara yardımcı olduğunu söyleyecektir ve biraz bilgi ve birkaç ipucu ile size yardımcı olabilir, fazla.

Sigaradan elektronik sigaraya geçiş

Ecigs'in sigarayı bırakmanıza yardımcı olup olmayacağı konusundaki tartışmalar sürüyor. Bununla birlikte, esigaranın insanları tütün sigaralarından uzaklaştırmada başarılı olabileceğine dair artan kanıtlar var. Sigarayı e-sigara gibi bir alternatifle değiştiren kişiler, bırakmayanlara göre sigarayı bırakmada daha başarılı olabilirler. E Sigara deneyimi, geleneksel sigara içme deneyimine çok benzer, bu da birçok insan için uzun süredir devam eden bir alışkanlıktan vazgeçmeyi kolaylaştırır.

Elektronik sigara konusunda yeniyseniz, değiştirmenin zorlukları olmadan olmadığını göreceksiniz. Yeni bir ürün ve tanıdık olmayan bir ekipman seçeceksiniz ve e sigara eyleminin kendisi sigara içmekten biraz farklıdır, ancak bu zorlukların üstesinden kolayca gelinir. Kısa sürede bir profesyonel gibi elektronik sigara içmeye başlayacaksınız - ve hepsinden iyisi, sağlığınıza tartışmasız biçimde zararlı bir alışkanlığı geride bırakacaksınız.

Doğru buharı seçmek
 

Yeni başlayanlar için elektronik sigara söz konusu olduğunda savaşın yarısı, doğru e sigara sigarasını bulmaktır. İşte birkaç işaret.


Yeni vape'inizden en iyi şekilde yararlanın

Başlangıç ​​için iyi bir vaping cihazı seçtikten ve cazip e-sıvı seçeneklerine sahip olduktan sonra, vapinge başlama zamanı. İşte sigarayı bırakmanıza ve yeni aktivitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

Her şeyden önce sabırlı olun. Sigaradan vapinge geçmek büyük bir değişiklik ve nasıl düzgün bir şekilde vape yapılacağını öğrenmek bir gecede olmayacak. Acele etmeyin, yeni şeyler deneyin ve deneyimin tadını çıkarın. Sizin için neyin işe yaradığını bulduğunuzda, vapingin sigara içmek kadar tatmin edici ve keyifli olabileceğini çabucak keşfedeceksiniz.


https://www.smokesigaraniztr.com/